Access BarsAccess Bars (Bilinçaltı Terapisi)

Tüm engellerinizden kurtulsaydınız nasıl bir yaşamınız olurdu?

Henüz bilmeyenler için “Access Bars nedir?” diye soracak olursanız, “Access, çok hızlı ve çok derin bir temizlik yapan, bir bilinçaltı temizliği yöntemidir.”

Yaşamımızda anlam yüklediğimiz, önem verdiğimiz tüm duygu ve düşüncelerimiz bir elektrik yükü halinde beynimizde depolanmaktadır. Bu elektrik yükü başımızda yer alan belirli noktalarda birikir. Bars adı verilen Access’in temel çalışmasında amaç, o noktalara basitçe dokunarak orada oluşmuş negatif yayın yapan manyetik alanı serbest bırakmaktır. Access’in kurucusu Gary Douglas her bir Access seansının 5 ila 10 bin yıllık negatif kalıntıları temizlediğini söylemektedir.

Bu dokunuş yardımıyla şifa, zaman, form ve yapı, umutlar ve hayaller, farkındalık, yaratıcılık, güç, tezahür ettirme, neşe, hüzün, yaşlanma, cinsellik, para, kontrol, beden gibi konulardaki tüm düşünce, fikir, inanç, yargı, bakış açısı ve kararlar sanki bilgisayarın “delete” tuşuna basmışsınız gibi kolaylıkla elimine oluyor, siliniveriyor.

Beyin dalgalarımız yavaşlıyor, genetik yapımızın bize hediyesi (yahut yükü) olan herşey, artı anne karnından itibaren oluşan davranış biçimleri, duygu ve inanç sistemleri, yargılar, eklentiler, blokajlar ve bakış açıları temizleniyor. İşte bu andan sonradır ki kişi hiç çekmediği kadar derin bir “Oohhh!” çekerek, geçmişin hipnozu altında yaşamaktan özgürleşiyor.

Seansın bir yan tesiri olarak da uzuuun yıllar birlikte yaşamaya alıştığınız, artık sizin bir parçanızmışçasına kanıksadığınız ve hiç susmadan tüm gün bıdı bıdı konuşma, yorum yapma, yargılama, negatif beklenti yaratma ve eleştirme kapasitesine sahip kafanızdaki biricik şom ağızlı geveze sesin sustuğunu inanamayarak fark ediyorsunuz.

Access’in mucizeleri anlatmakla bitmez. İsviçreli bilim adamları Access seansının etkilerini bakınız şöyle sıralamışlar:

* Zihin ve bedendeki gerilimi yok eder.

* Günlük yaşamın getirdiği stresi azaltır.

* Yaşamın üzüntülerini en aza indirir.

* Aşırı kızgınlık ve öfke eğilimlerini azaltır.

* Öfke, yorgunluk, tükenmişlik gibi duygular tarafından vücudunuzda oluşturulmuş blokajları çözer.

* Duygusal iniş çıkışları yatıştırarak daha dengeli bir ruh hali içinde olmanızı sağlar.

* Depresyonu ortadan kaldırarak neşeyi yaşamınıza geri döndürür.

* Korkularınızın, fobilerinizin, endişelerinizin giderilmesini sağlar.

* Enerjiyi arttırırken yıpranmayı azaltır.

* Bedenin yaşlanma hızını azaltır.

* Yıkıcı düşünceleri kökünden söküp atar.

* Kafanızın içinde sürekli konuşup duran gereksiz düşünce diyaloglarını susturur.

* Huzur, güven ve iyi hal duyguları yaratır.

* Hem rahatlamış, hem de enerjik hissetmenizi sağlar.

* Hamilelikte kolay, rahat ve sakin doğum sağlar.

* Çocuklarda ve gençlerde sınav öncesi sıkıntı ve endişelerin giderilmesini temin eder.

* Kendiniz ve diğer kişiler için zihninizde daha geniş bir kabullenme ortamı yaratmanızı sağlar. Bu kabullenme duygusu sayesinde ilişkilerde düzelme sağlanır.

* Kendinize koyduğunuz kısıtlamaları ortadan kaldırır, böylelikle hayatınızın her alanında daha fazla olasılığa yer açmanıza olanak verir ve fırsatları kendinize çekmenizi sağlar.

* Kendiniz için şu an kullandığınız enerjiden, daha fazlasını kullanmanızı sağlar.

* Dikkat Eksikliği, Hiperaktivite Bozukluğu ( ADHD ) gibi öğrenmeyi güçleştiren durumların aşılmasında yardımcı olur.

* Artan odaklanma, mantık yürütme, problem çözme, hayattan daha fazla keyif alma, işlerin daha kolay yürütülmesi, daha fazla kapasite ve fiziksel yetenek, artan farkındalık ve ruhsal gelişme sağlar.

Çocuklar hepimizin bildiği gibi çok hassas varlıklar. Hele de yeni enerjide bu dünyayı deneyimlemek üzere gelmiş olan özel varlıklar olarak algıları çok çok açık. Etraflarındaki tüm duygu durumlarını anında hissedebiliyor ve filtre edemeden tabiri caizse sünger gibi içlerine çekiyorlar. Bu duygular da çoğu zaman onlara çok ağır geliyor. % 99’u kendilerine ait olmayan ama bir şekilde kendilerine yapışan, maalesef çoğu da olumsuz olan bu duyguların enerjisiyle ne yapacaklarını, nasıl başa çıkacaklarını bilemiyorlar. Bu da onlarda büyük enerji patlamalarına neden oluyor. Özellikle kapalı ve kalabalık mekân ziyaretleri sonrası, bu bir tiyatro, bir akvaryum yahut bir AVM olabilir, bu kontrolsüz davranışların yoğunluğunun tavan yaptığını rahatça gözlemleyebilirsiniz. Normalde çocuklara uyguladığımız Bars seansı onların yüklerinin ve bakış açılarının, yargılarının yetişkinlere oranla çok daha düşük seviyeli olması nedeniyle kısa sürmesine rağmen, kalabalık ve kapalı mekân ziyaretleri sonrası çocuklara uygulanan Bars seansı tahminlerin ötesinde uzayabiliyor.

İNSANLARI NE BİLDİKLERİNİ BİLEBİLDİKLERİ İÇİN GÜÇLENDİRMEK

Başınızda işleyen ve yaşamınızın farklı yanlarına bağlı olan 32 enerji barı (çubuklar) vardır. Bu “Bars” tekniğini uygularken, temas ettiğiniz tüm noktaları çağırıyoruz. Bu barlar şimdiye dek herhangi bir şey hakkında sahip olmuş olduğunuz tüm düşüncelerin, fikirlerin, tutumların, kararların ve inançların elektromanyetik bileşenlerini depolar.

Örneğin; önemli olduğunu düşündüğünüz, para ile ilgili sahip olduğunuz her düşünce, o düşüncenin enerjisi “para” adı verilen Bar’da saklanır. Şifa, beden, kontrol, farkındalık, yaratıcılık, güç, yaşlanma, cinsellik ve para için Barlar vardır; 32 farklı bar vardır. Her Bar yaşamınızın o yanı veya alanına karşılık gelir. Bir bara dokunduğunuzda, yaşamınızın o alanında veya o yanında kilitli kalmış enerjiyi temizlemeye başlarsınız.

Bir diğer bara dokunarak, yalnızca ilk Bar’dan gelen sorunları ele almazsınız, ayrıca o ikinci Bar’da depolanmış “sorunların temizliği"ne başlarsınız.